Kobiecość

My, kobiety, powinnyśmy być pewne siebie i swoich wartości. Chcemy czuć się kobieco, ale często naszymi wymówkami jest brak czasu i motywacji na zadbanie o siebie.

Jednak najpierw powinnyśmy sobie zadać pytanie, czym tak naprawdę jest kobiecość? Kobiecość można powiedzieć, że jest to cecha charakterystyczna kobiet, ale nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i umysłowej. Kobiety by być kobiecymi nie powinny tylko dbać o higienę, włosy czy paznokcie, ale i powinny umieć odpowiednio reagować w danych sytuacjach. Reagując na coś, na co nie byliśmy przygotowani pokazujemy kim jesteśmy. Czy wyobrażasz sobie, żeby zadbana, dobrze ubrana kobieta na wygrany mecz zareagowała w ten sam sposób jak fanatyczni kibice piłki nożnej?

W takim razie od czego zacząć? Każdy musi sam wiedzieć czego potrzebuje na początku, a reszta pójdzie z górki, zwłaszcza kiedy wejdzie ci to w nawyk. Postaramy pomóc ci od nabrania pewności siebie przez kobiece, delikatne i seksowne stroje, po relaks dla siebie. Pomożemy tobie stawić pierwsze kroki, byś później mogła  cieszyć się z efektów, które osiągnęłaś wyłącznie dzięki swojej pracy.

Najnowsze w tej kategorii

18
Lut
Kubeczki Menstruacyjne – „Najważniejsze jest nastawienie”

Dlaczego zdecydowałaś się na kubeczek menstruacyjny? Głównie z dwóch powodów. Nie chcę produkować tyle śmieci – dbam o środowisko, a podpaski i tampony to ogrom śmieci. Po drugie oszczędzam pieniądze, bo cena za kubeczek zwraca się po kilku miesiącach. A jak trafimy na promocję to jeszcze szybciej. Nic dodać nic ująć <śmiech>. W jakiej cenie […]

Czytaj dalej